ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА ГРАБНА ПРИЗА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ МАРТ СЛЕД ЗЛАТНИЯ МЕДАЛ В БАКУ

Късен автогол донесе победа на Лацио (видео)

Тимът на Лацио надви с 2:1 Сасуоло като гост в среща от 30-ия кръг на италианското първенство. Сасуоло поведе с гол от дузпа на Доменико Берарди в 26-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на втаратя Томас Стракоша срещу Берарди.

Три минути преди почивката Чиро Имобиле получи пас в наказателното поле на домакините от Фелипе Андерсон и с удар отблизо изравни, а в 84-ата минута автогол на Лоренцо Пелегрини донесе победата на "орлите" от Рим.

Играчите на Симоне Индзаги са четвърти в класирането с 60 точки. Сасуоло е 15-и с 31, а лидер е Ювентус със 73 точки, пред Рома с 65 и Наполи с 63.