САЩ и Панама извъртяха реми, Демпси с 56-и гол за националния отбор

Кристиан Пулишич се отличи с невероятно индивидуално отиграване при равенството 1:1 на САЩ като гост на Панама в квалификациите за Мондиал 2018 в зона КОНКАКАФ.

В 39-ата минута Пулишич открадна топката, излъга защитник и изведе Клинт Демпси за 56-ия му гол за националния отбор.

Габриел Гомес изравни за домакините само пет минути след това.

Тим Хауърд направи невероятно спасяване след удар на Луис Техада след почивката и запази точката за гостуващия тим.

САЩ е на незавидното четвърто място в класирането с актив от едва 4 точки. Панама има 5 точки на третата позиция.

Мексико спечели с 1:0 като гост срещу аутсайдера Тринидад и Тобаго. Диего Рейес се разписа в 58-ата минута за минималния успех на "ацтеките", които са лидери в класирането с актив от 10 точки. Тринидад и Тобаго е на последната шеста позиция със само 3 точки.

В третата среща, играна снощи, Хондурас и Коста Рика завършиха наравно 1:1.