100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:5

Валери и Биляна заминаха на 3-дневна почивка

Валери Божинов и приятелката му Биляна Дол отпрашиха на 3-дневна почивка в Гуанджоу. Двамата поеха на път броени часове, след като българският нападател откри головата си сметка в Китай. Той се превърна в герой за Мейджоу Хака, като донесе победата с 2:1 над Улхан Зал в мач от втория кръг на китайската Първа лига. Божинов асистира за първото попадение, след като удари греда, а по-късно вкара победния гол срещу тима на италианската легенда Чиро Ферара.

"На път за Гуанджоу. Три дни почивка и време само за нас", написа 39-годишната сръбска красавица в "Инстаграм".

A post shared by Biljana Doll (@biljanadoll) on Mar 16, 2017 at 10:27pm PDT

Биляна сподели в социалната мрежа и снимки от вчерашния мач, от които се разбира, че Валери мисли за нея дори когато е на терена. Веднага след попадението си Божигол изпраща въздушна целувка към трибуните и с ръце оформя сърчице.

A post shared by Biljana Doll (@biljanadoll) on Mar 16, 2017 at 10:14am PDT