Сашо Ангелов: Липсва ни футболно самочувствие

Треньорът на Ботев (Враца) Сашо Ангелов бе изключително доволен от представянето на своя тим през първата част при равенството 1:1 със Септември от 21-ия кръг на Втора лига. Двубоят се игра в столичния квартал "Драгалевци", а липсата на футболно самочувствие попречило на врачани да си тръгнат с трите точки, смята специалистът.

"Много добро първо полувреме за нас. През второто обаче коментарът ми е следния. Мисля си, че нямаме достатъчно футболно самочувствие. Защото имахме идеални възможности  за правилно развитие на атаката и до стигане на гол. Само за футболно самочувствие говоря. Един човек, който вярва в себе си, може да направи това нещо. Всичко възможно, което вземем от тук, е наш плюс. Имаме още девет мача в бобата за оцеляване.

Казах, че изиграхме много добро първо полувреме. Резултатът не трябваше да 1:1 на почивката, ако е имало дузпа... От тук не може да се разбере дали има дузпа, но ако е имало и не е свирил,  не е добре. Те искаха трите точки, ние искахме трите точки. Стана хубав, агресивен мач. Чак такива грубости не съм видял, стана динамичен двубой. На този етап целта е оцеляване във Втора лига. В България не може да си правиш бъдещи планове, тук говорим седмица за седмица", коментира Ангелов.