Късни голове зарадваха Дженоа

С две късни попадения Дженоа спечели с 2:0 гостуването си на Емполи в среща от Серия "А". Головете паднаха в последните секунди на редовното време, а техни автори станаха Оливие Нтчам и Оскар Хильемарк. Първият се появи като резерва в средата на второто полувреме.

Срещата на "Карло Кастелани" бе от голямо значение за домакините, които се намират в опасна близост до червената зона с изпадащите. Зрителите на трибуните не видяха хубав футбол, като най-интересното се случи в 89-ата и 90-ата минута. Успехът е първи за "грифоните" след серия от негативни резултати, Емполи пък продължава борбата за оцеляване.