Белоти отчая Палермо с хеттрик за 7 минути (видео)

Отборът на Торино надигра с 3:1 у дома Палермо в мач от 27-ия кръг на италианското първенство. Андреа Рисполи с далечен шут изведе гостите от Сицилия напред в резултата в 30-ата минута, но с три късни попадения в рамките на 7 минути Андреа Белоти (74, 76, 81) отчая гостите. С този хеттрик Белоти вече има 22 попадения този сезон в Серия "А" и е едноличен лидер в подреждането при топреализаторите в италианския шампионат. Белоти има 3 гола повече от преследвачите Един Джеко и Гонсало Игуаин.

Българският халф на Палермо Ивайло Чочев записа цял мач за сицилианците, които заемат 18-о място в класирането с 15 точки. Чочев и компания са на цели 7 точки от спасителната 17-а позиция, на която в момента е Емполи. "Биковете" от Торино са девети с 39 точки.