Бастия профука два гола аванс срещу "канарчетата"

Отборът на Бастия отново не успя да постигне победа у дома, след като допусна равенство 2:2 срещу Нант в среща от 24-ия кръг на Лига 1. Домакините останаха с човек по-малко още в 10-ата минута, когато Александър Джику беше изгонен с червен картон.

С много воля те не позволиха на гостите да се възползват и дори напротив - успяха да поведат с два чисти гола аванс чрез Гаел Даник в 69-ата и Принс Онианг в 75-ата. Успехът изглеждаше в кърпа вързан, когато Емилиано Сала изравни в 78-ата. Десет минути по-късно Лима изпузна дузпа за Нант, но "канарчетата" все пак стигнаха до точката с гол в последната минута на Диего Карлос.