"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Владо Стоянов: Извинявам се на колегите и ръководството!

Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов се извини на съотборниците си за грешката, която допусна срещу Нефтохимик в 88-ата минута, костваща на разградчани трите точки.

"Резултатът определено не е справедлив. Създадохме много голови положения, въпреки тежкия терен и бойката игра на Нефтохимик. Мое подхлъзване ни лиши от победата. Извинявам се на моите колеги и ръководството! Тръгнах да боксирам или хващам топката, но се подхлъзнах и паднах. Никой не ме е бутал. Още веднъж се извинявам!

През първото полувреме имахме 3-4 чисти положения, през второто видяхте още колко положения създадохме. От 7-8 чисти положения вкарахме само един гол. Днес не бе нашият ден.

Всички сме перфектно подготвени и мачовете през 3 дни не ни тежат. Има някаква умора, но не е нещо фатално.

Докато и на хартия не сме шампиони, интрига винаги има. Левски губи точки, ЦСКА губи, ние днес загубихме. Отборите от първата шестица са силни. Но мисля, че ще продължим да бием", сподели Стоянов след равенството (1:1) срещу Нефтохимик в Бургас.