Тодоров и Попов фаворити за дербито

Тодоров и Попов фаворити за дербито

Станислав Тодоров (на снимката) и Никола Попов са фаворити за главен арбитър на дербито между Левски и ЦСКА-София, пише "Тема Спорт". Мачът е в събота от 14:30 часа на националния стадион "Васил Левски". На сблъсъка ще присъства и съветникът по съдийските въпроси на президента на БФС - Марк Бата.

Двамата международни арбитри не получиха наряди за главни рефери за междинния кръг в Първа лига. Той започва днес с мачовете Дунав - Левски - ЦСКА-София - Ботев (Пловдив).

Станислав Тодоров вече има 3 вечни дербита зад гърба си, а Никола Попов не е ръководил мач между "сини" и "червени".

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички