Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Съотборник на Гаджев не знае защо е на терена (видео)

Любопитно видео дава отговор на въпроса защо отборът на бившия капитан на Левски Владиир Гаджев Ковънтри заема последното 24-о място в английската Лига 1. То беше заснето по време на последния мач на тима у дома срещу 22-ия в класирането Суиндън.

Появилият се на терена в 70-ата минута опитен нигерийски футболист Якубу Айегбени, който притежава богат опит от Премиър лийг, в продължение на две минути и половина буквално не прави нищо. Той се върти в кръг и следи доста разсеяно играта преди да загуби напълно интерес. 34-годишният нападател влезе в игра при резултат 1:2 с идеята да обърне мача, но вместо това Ковънтри получи трети гол.

Владимир Гаджев не взе участие в срещата и дори не беше в групата за мача.