Ботев (Гълъбово) постигна важна победа във Втора лига над Банско

Ботев (Гълъбово) победи с 1:0 Банско в първия двубой от пролетния дял на първенството на Втора лига. Попадението реализира Иван Винков, който се завърна в отбора на Гълъбово. Заради наказание двубоят се проведе при закрити вратa. Ботев започна с натиск и създаде няколко ситуации пред вратата на Банско. В 38-aта минута домакините откриха резултата. Исус Ангелов центрира в пеналта на гостите, където Иван Винков се разписа за 1:0.

След почивката Ботев контролираше срещата и създаде още няколко положения но Кирилов и Трайков направиха пропуски. Докато гостите се отчетоха с един опасен удар на Мурад Ибраим.