Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Студио преди откриващия мач на Мондиал 2026

Раниери харесва ролята на аутсайдер

Раниери харесва ролята на аутсайдер

Старши треньорът на Лестър Клаудио Раниери заяви, че отборът му е тотален аутсайдер преди гостуването на Севиля. Двата тима излизат един срещу друг в първи осминафинал от Шампионската лига, а Раниери повтори изказването си от миналата седмица, когато обяви, че "лисиците" са аутсайдер срещу третодивизионния Милуол за Купата на Англия. Впоследствие Лестър загуби и отпадна от турнира.

"Миналия сезон беше чудесен, а сега всичко върви зле. Очаквах, че ще има отрезвяване след титлата, но не предполагах, че ще сме в толкова тежка ситуация. Ние сме явен аутсайдер срещу Севиля, но сме амбицирани да играем на предела на възможностите си", коментира италианският специалист.

"Хорхе Сампаоли е сред най-добрите треньори в света. Той и отборът му правят отличен сезон. Да наследиш Унай Емери, да смениш стила на игра и да запазиш резултатите - това не е никак лесно", похвали своя колега Раниери.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички