Септември (Симитли) обърна Славия U19 от 0:2

Отборът на Септември (Симитли)| завърши с победа предсезонните контроли. Възпитаниците на Антон Бачев обърнаха юношите на Славия до 19 години с 4:2, след като наваксаха два гола пасив. Домакините вкараха два гола още в първите 10 минути, но още до края на полувремето с голове на Андон Гущеров, Борислав Хазуров, Кирил Георгиев и Смаил Креболиев гостите от Симитли спечелиха победата.

Заради травми за отбора от Симитли в контролата не играха капитанът Анатоли Лулейски и Йоан Петров. В първия пролетен кръг на шампионата на Югозападната трита лига Септември гостува на фаворита за промоция във втора лига Миньор (Перник).