Поморие победи Карнобат в турнира Pomorie Cup

Отборът на ОФК Поморие победи Карнобат в мач от турнира Pomorie cup 2017. Възпитаниците на Малин Орачев стигнаха до успех с 3:0. Резултатът бе открит в 28-ата минута от Ахмед Ахмедов, който се възползва от хубав пас на Милен Танев. До края на първата част двата тима си размениха по един пропуск чрез Ахмедов и Колев. В началото на второто полувреме Поморие наложи тотален натиск и набързо вкара две безответни попадения.
Във 48-та минута Ахмедов подаде към Дрянов, който удвои аванса на домакините. Три минути по-късно с техничен прехвърлящ удар Ростислав Петров оформи крайния резултат. Минутите до края пропуски на Ах. Ахмедов, К.Георгиев и Илиян Шерденов лишиха водения от Малин Орачев тим от далеч по-изразителен успех.