Миньоле си намери оправдание за попадението

Симон Миньоле се оправда, че не е бил чул сигнала на главния съдия при ситуацията с попадението на Челси срещу неговия Ливърпул (1:1) във вторник вечер. В 24-ата минута Давид Луис изненада всички с изстрел от пряк-свободен удар, докато стената и вратарят се подреждаха.

"Не чух сигнала и Луис стреля по-рано от нормалното. Изпълнението беше добро, но трябва да имаш и възможност да реагираш, но това не се случи", заяви Миньоле пред BT Sport.

През второто полувреме Ливърпул изравни, а после Миньоле се реваншира със спасена дузпа след шут на Диего Коща.