Страхотен гол на Бориело в 92-ата минута спаси Каляри срещу Болоня

Ветеранът Марко Бориело спаси Каляри от поражение срещу Болоня в мача между двата тима от 22-ия кръг на Серия "А". Срещата завърши при резултат 1:1, като Матия Дестро даде аванс на Болоня в резултата в 64-ата минута с удар от непосредствена блидост, но във втората минута на добавеното време Бориело порази вратата на Болоня със страхотно изпълнение от пряк свободен удар.

Тимът на Болоня завърши мача с 9 души, след като червени картони получиха Федерико Вивиани и Емил Крафт. Вивиани бе отстранен от игра в 88-ата минута, а секунди преди попадението на Бориело към съблекалните пое и Крафт.

Каляри заема 13-о място в подреждането с 27 точки, докато Болоня е една позиция по-нагоре със същия брой точки.