Ераносян: Който изпълнява задачите си, той ще играе

Старши треньорът на Локомотив Едуард Ераносян говори пред клубната телевизия след равенството 1:1 в контролата срещу ФК Словачко.

"Жалко, че първото полувреме имахме много грешки, второто полувреме бяхме по-добре. Имахме замисъл, играехме много по-бързо и с по едно докосване. Единственото, което искам от играчите в тези контроли, е да играят. Не ме интересува резултата. Искам да видя това, което искам от тях, да го изпълняват. Във всяка една контрола изпробваме различни варианти и в защита, и в центъра и в нападение. Искам от футболистите да не бъркат елементарни топки и да не се мъчат сами да решават мача. Това не е индивидуален спорт. До края на подготовката всички играчи ще имат еднакъв шанс и еднакви минути в контролните срещи. Тези, които са показали след тези шест мача, че изпълняват това, което искаме, ще започнат да играят в началото на пролетта", каза Ераносян.