Верея с трето поредно поражение в Турция

Верея допусна трета поредна загуба в Турция, след като днес момчетата на Александър Томаш паднаха с 0:1 от Тобол.

Единственото попадение вкара Сартаков още в 5-ата минута, реализирайки с глава след центриарне от корнер.

Последва по-добра игра на българския тим, но в 12-ата минута Керкар не успя да поеме топката и тя попадна в ръцете на вратаря. Четири минути по-късно тройна комбинация Йорданов-Керкар-Андонов завърши с шут на последния, който попадна в ръцете на вратаря Непогодов.

След почивката тимът от Стара Загора имаше още няколко добри ситуции, но отново не успя да ги материализира.

В 57-ата минута Педро шутира, но на сантиметри от левия страничен стълб. Десет минути преди края на редовното време отново Педро опита да изравни, но изстрелът му с глава след центриране на Илиев профуча покрай дясната греда.

ВЕРЕЯ: 1. Пламен Колев, 15. Костадин Слаев, 33. Мирослав Енчев, 25. Георги Ангелов, 10. Елиаш Да Силва, 71. Венцислав Бенгюзов, 14. Георги Андонов, 11. Илиян Йорданов, 26. Селим Керкар, 8. Осман Балде, 77. Педро Еуженио

ТОБОЛ: Непогодов, Мирошниченко, Касай, Малий, Сартаков, Савич, Жаримбетов, Мухутдинов, Джалилов, Шимкович