Бърнли елиминира Съндърланд в преиграването (всички резултати)

Отборът на Бърнли си осигури участие в 4-ия кръг на ФА Къп, след като надигра с 2:0 Съндърланд в преиграването между двата тима. В първия мач на “Стейдиъм ъф Лайт” двата тима не успяха да си вкарат, затова се наложи да бъде изигран втори мач, който да определи победителя и в крайна сметка това е тимът на Бърнли.

Успехът на домакините тази вечер бе подпечатан с голове на Сам Воукс и Андре Грей. Първият се разписа минута преди края на първото полувреме, а вторият реши всичко в мача с точен изстрел в 83-ата минута.

В следващия кръг Бърнли ще срещне Бристол Сити, който днес също игра преиграване и победи като гост тима на Флийтууд с 1:0.