Супер Бобо заби 34 точки, но Кифисиас изпусна Фойникас след 5:1 в тайбрека

Гръцкият Кифисиас (Кифисия) с българския волейболист в състава си Боян Йорданов загуби с 2:3 (24:26, 25:21, 25:20, 19:25, 13:15) от Фойникас (Сирус) в мач от 12-я кръг на гръцката Суперлига.
Супер Бобо отново игра страхотно за своя тим и заби 34 точки (3 блока, 61% ефективност в атака), но това не достигна за успех на Кифисиас.

Кифисиас поведе с 5:1 в тайбрека, но домакините не съумяха да затворят 5-ата част и допуснаха загуба с 13:15 и 2:3 гейма в мача.

За Финикас (Сирус) сръбският диагонал Милия Мърдак заби 32 точки (2 блока, 57% ефективност в атака).
 Преди останалите мачове от кръга днес, Боян Йорданов и компания заемат 6-а позиция във временното класиране с актив от 5 победи, 7 загуби и 19 точки в актива си.

В следващия кръг на 14 януари (събота) Кифисиас (Кифисия) гостува на Кузикос.