Първият гол в Серия "А" за 2017 повали Палермо без Чочев

Тимът на Ивайло Чочев Палермо започна лошо 2017 година. Сицилианците, които се борят за оставането си в Серия "А", загубиха важното гостуване срещу един от директните си конкуренти Емполи. Родният национал не игра в мача, а тосканците спечелиха с 1:0 след попадение на Масимо Макароне. Ветеранът бе точен от дузпа в 78-ата минута. Интересното е, че той се появи в игра само минута и 51 секунди по-рано.

Вратарят Йосип Посавец хвана ъгъла, но не успя да спре удара на Макароне, който вкара първия гол за годината в калчото.

Голът бе негов трети през този сезон, а успехът остави Емполи на 17-то място, но вече със 17 точки. Докато Палермо остана на 18-то място с 10 точки.