Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Гол в добавеното време осигури преиграване на Норич срещу Саутхамптън

Отборите на Норич и Саутхамптън не успяха да излъчат победител в сблъсъка помежду си от 3-ия кръг на ФА Къп. Срещата на "Кероу Роуд" завърши при резултат 2:2, като домакините се добраха до хикса с гол в добавеното време на двубоя.

Вирджил ван Дайк даде преднина на "светците" в 38-ата минута, а но Стивън Уитакър от дузпа изравни в 52-ата минута.

Гостите отново взеха преднина в срещата с попадение на Мая Йошида в 67-ата минута, но в самия край на мача, 2 минути след изтичане на редовното време, Стивън Нейсмит бе точен за крайното 2:2.

Така, според правилата на турнира, двата тима ще трябва да преиграят двубоя на стадион "Сейнт Мери", за да излъчат победител.