Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Набралият скорост ЦСКА посреща търсещия изход от кризата Ботев (Враца)

Поискаха пет тройки от Миротич, той вкара осем

Поискаха пет тройки от Миротич, той вкара осем

Никола Миротич е изключително добър баскетболист, но при победата на Чикаго над Индиана се показа и в ролята на страхотен баща. Черногорецът с испански паспорт направи запомнящ се мач за поредната победа на Булс, като този път допринесе с 28 точки, 4 борби, 4 асистенции и 1 отнета топка, реализирайки 8/16 от зоната за 3 точки.

“Синът ми ме помоли да вкарам пет тройки тази вечер, а аз му казах, че ще се постарая. Казах му, че не мога да му обещая, но в крайна сметка вкарах осем и съм сигурен, че сега е много щастлив”, каза пред репортерите Миротич.

Нико остана на една успешна стрелба от най-доброто си постижение в НБА, което е 9 тройки в един двубой. До момента той записва най-добрия си сезон в Лигата, що се касае до стрелбата от разстояние, откъдето реализира 48.0%.
Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Баскетбол

Виж всички