Голов трилър на "Виталити"

Гол в 93-ата минута лиши Уест Хам от успех при гостуването на Борнемут. Попадението бе само краят на головия трилър, който се разигра на "Виталити Стейдиъм" и завърши 3:3. Последните минути бяха изпълнени с драматични моменти.

Арнаутович изравни за 2:2 в 81-ата минута, а малко преди края на редовното време той изведе "чуковете" напред в резултата. В добавеното време Калъм Уилсън изравни, след като отклони топката след удар с глава на Нейтън Аке. Попадението първо бе отменено поради засада, но след това съдията реши, че голът е редовен.

Борнемут имаше предимство през първото полувреме, но се оказа догонващ. Домакините стигнаха до заслужено изравняване след половин час игра с гол на Дан Гослинг. Аке ги изведе напред преди да се стигне до драмата в последните минути.

БОРНЕМУТ - УЕСТ ХАМ 3:3
0:1 - Колинс (7)
1:1 - Гослинг (29)
2:1 - Аке (57)
2:2 - Арнаутович (81)
2:3 - Арнаутович (89)
3:3 - Уилсън (93)