Волейболистка на Берое претърпя успешна интервенция

Една от най-опитните волейболистки в състава на Берое (Стара Загора) Нора Богданова претърпя успешна хирургическа интервенция във ВМА в София.

"Благодаря на доцент Русинов, моят приятел, баскетболният национал Николай Вангелов, семейството и отбора. Скоро ще се върна в игра!", сподели от болничното легло 202-сантиметровата централна блокировачка.

Нора Богданова се контузи минути преди началото на домакинския мач с ЦСКА в спортната зала "Иван Вазов", като напусна принудително терена. Срещата пък се превърна в истинска драма за домакините, като старозагорки поведоха с 2:0 на червените, но отстъпиха на съперника с 2:3 гейма.

Десетки приятели и съотборнички на Нора писаха в социалните мрежи и се свързаха с нея, за да й пожелаят лека рехабилитация и скоро отново да я видят с типичния за нея хъс за игра и себераздаване.

"Благодаря на семейството ми, на екипа ми и на всичките ми приятели, които не ме оставиха и ме подкрепиха през цялото време. ... И както се казва - I′ll be back ", писа в социалната мрежа Нора.