Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Очаквайте на живо: Хулио Веласкес след краха на "сините" срещу Славия и преди визитата на Спартак във Варна

Ървин Нгапет пак си показа рогата! Хванаха го пиян край Модена

Ървин Нгапет пак си показа рогата! Хванаха го пиян край Модена

Две години, след като причини катастрофа, в която пострадаха трима души и избяга, френската звезда Ървин Нгапет отново се замеси в скандал. Волейболистът на Модена бе хванат преди няколко дни да шофира в нетрезво състояние, съобщава La Gazzetta dello Sport.

Колата на 26-годишния Нгапет била спряна за проверка от пътните полицаи в покрайнините на Модена през нощта срещу четвъртък миналата седмица. Според информацията, в кръвта му е имало 1,98 промила алкохол, което е доста над позволеното (0,5 промила).

Шофьорската книжка и автомобилът на посрещача са отнети временно. Авторитетното издание разкрива, че на следващия ден служител на волейболния клуб е прибрал возилото на Нгапет.

По време на проверката французинът е бил сам, но преди товае е забавлявал с петима съотборници.
Все още няма официално изявление от щаба на Модена, но се очаква волейболистът да бъде глобен.

Следвай ни:

Още от Волейбол

Виж всички