Манолев: Добре си играхме, но на мен ми беше малко тежко (видео)

Футболистът на ЦСКА-София Станислав Манолев обяви, че според него червените са се представили на добро ниво в мача с Витоша (Бистрица), спечелен от неговия тим с 2:0.

“Въпрос на време беше да си вкараме гола и после стана лесно. Добре си играхме, имахме още 2-3 положения, но не успяхме да ги вкарахме. Радващо е, че голът падна през първото полувреме. Малко тежко ми беше, честно да си призная. Имам три тренировки след мача с Ботев, но остават още два мача, надявам се, че ще се представя добре физически. Сега има два дни почивка и се надявам отборът да отмори, защото 3 мача дза една седмица не е лесно.

Първото място ни влияе положително за самочувствието, но има още много мачове, нищо не е решено.
Намерихме вратичката как да вкараме гол, вкарахме, и след това беше по-лесно", добави Манолев.