Героят Десподов: Не съм в добра форма, но ще поправя това

Нападателят на ЦСКА-София Кирил Десподов реализира едно от попаденията за днешната домакинска победа с 2:0 над Септември и бе най-добрият футболист в червените редици. Въпреки това младият футболист обяви, че не е доволен от формата си.

“Създадохме доста положения, вкарахме един гол през първата част. Излязохме мотивирани през второто полувреме, вкарахме нов гол и пропуснахме поне още три. Отборът на Септември подходи доста дефанзивно. Опитаха се да играят на контраатака. При гола ми, добре, че изчаках, защото щях да остана в засада. Поех топката, видях, че вратарят е към далечната греда и я бих в близкия ъгъл. Не се намирам в добра форма, но ще поправя това и ще върна предишната си такава. Не е приятно да играем пред празни трибуни, публиката много ни липсва. Тя ни вдига. Ако днес имаше публика, резултатът нямаше да бъде само 2:0. Добре е, че разликата с Лудогорец е само една точка, но не трябва да вдигаме главите. Има още два мача до края на полусезона, после и още един с Лудогорец за Купата. Накрая ще видим какво ще стане”, коментира Десподов.