Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Страхил Попов с нов силен мач в Турция

Футболният ни национал Страхил Попов изнесе пореден силен мач в Суперлигата на Турция. Роденият в Благоевград бранител изигра пълни 90 минути при победата на своя Касъмпаша над Коняспор с 2:1 в среща от 13-ия кръг на първенството.

Той се отчете с асистенция за втория и победен гол на своя отбор в последната минута, реализиран от нигериеца Кенет Омеруо. Попов бе и сред най-добрите на терена. Преди това Самюел Едюк откри за Касъмпаша в 13-ата, а Амир Хаджиахметович изравни за гостите в 56-ата минута.

Това бе 5-а победа за Страхил Попов и компания от началото на сезона и те са на 11-о място с актив от 18 точки. Конияспор само с 11 точки е на 15-о място, точно над чертата на изпадащите.