Очаквайте: На живо от "Герена" с последни новини за Левски

Кабрал: Бихме с малко късмет, не трябваше да се паникьосваме (видео)

Нападателят на Левски Жерсон Кабрал заяви, че е доволен от успеха с 1:0 над Верея. "Трудна победа. Може би я постигнахме и с малко късмет. Ние доминирахме. Имаше и положителни неща в мача.

През второто полувреме беше трудно. Не успявахме да отбележим и публиката реагираше. Но това е нормално. Левски винаги се бори за победа. Имахме само една опция и тя бе да спечелим. През втората част трябваше да сме по-спокойни и да не се паникьосваме.

Съперникът ни играеше дефанзивно и се защитаваше много добре. Това ни затрудни много", коментира след срещата Кабрал.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg