Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Розалин Пенчев и Персонал с трета загуба в Аржентина

Волейболният национал Розалин Пенчев и шампионът на Аржентина Персонал (Боливар) допуснаха трета загуба от началото на сезона в местната Лига (ACLAV). Пенчев и съотборниците му паднаха като гости на лидера в класирането Ломас Волей (Ломас де Самора) с 0:3 (22:25, 24:26, 20:25) в първия си мач за състезателния уикенд.

Така Персонал е на 3-о място във временното класиране с 3 победи, 3 загуби и 10 точки Във втората си среща за уикенда шампионите от Боливар ще играят срещу Ривър Плейт. Двубоят е тази нощ от 01,00 часа българско време.

Розалин Пенчев игра за Персонал до средата на втория гейм, след което бе сменен от опитният сърбин Милош Никич. Българският посрещач се отчете с едва 3 точки (25% ефективност в атака и 43% перфектно посрещане)

. Най-резултатен за шампионите на Аржентина бе бразилският национал Тео Лопеш с 16 точки (44% ефективност в атака), но и неговите усилия не помогнаха за успех. За тима на Ломас над всички бе Федерико Перейра с 19 точки (4 аса, 1 блок и 48% ефективност в атака) за победата.