Дори срещу ПСЖ Лудогорец не е играл така: Марселиньо каза истината и дано Херо го чуе

Плеймейкърът на Лудогорец - Марселиньо, който вкара единственото попадение за своя отбор при домакинската загуба с 1:2 от Истанбул Б в мач от груповата фаза на Лига Европа, обяви след срещата, че с подобна игра и стил, каквато орлите практикуваха днес през първата част, няма да доведат до нищо добро.

“Загубихме мача през първото полувреме. Играхме много зле, чакахме другия отбор. Това не е нашият стил. Имахме много респект към съперника. Те са силен отбор, с технични футболисти и затова стана много лошо през първото полувреме. През второто заиграхме както винаги - пресирахме и без да чакаме съперника. Стана друг мач. Но накрая резултатът бе лош за нас. Искахме да се класираме днес, но нямахме шанс.

Ние винаги играем напред, с мисъл за победа. Никога не сме играли отзад и да чакаме на контраатака. Дори и срещу ПСЖ не играхме така. Когато играем атакуващо, мачът е друг - съперникът има страх и респект. Пресирахме много през второто полувреме и те не успяха да играят. Мисля, че ако бяхме започнали така мача, резултатът щеше да е друг”, обяви Марселиньо.

“Шансовете ни да продължим остават. Ние винаги си вярваме. Имаме добър отбър, но в Германия ще е много трудно. Хофенхайм е голям отбор, но ние ще направим всичко възможно да се класираме", обеща бразилецът.

снимка: Иван Йочев, Sportal.bg