Торо не задмина Милан заради пропусната дузпа

Отборът на Торино не успя да надвие Киево в среща от 13-ия кръг в Серия "А", завършила 1:1. Нещата можеха да имат и друг развой, но звездата Андреа Белоти пропусна дузпа в 72-ата минута. Аплодисментите бяха за стража на гостите Стефано Сорентино, който отрази удара на нападателя.

Двубоят започна отлично за Киево и в 14-ата минута Перпарим Хетемай откри резултата. Радостта на "летящите магарета" не бе дълга, защото в 34-ата минута Даниеле Базели изравни. Халфът бе точен с глава, реализирайки своя втори гол през сезона.

Освен пропуснатата дузпа, Торо имаше и други възможности. Така например изстрел на Яго Фалке се отби в горната греда. Така тимът на Синиша Михайлович пропусна победата и остана на осма позиция - на точка зад закъсалия гранд Милан.