Тодор Стойков: Не съм доволен

Спортният директор на Лукойл Академик Тодор Стойков не бе щастлив след домакинското поражение от Истанбул ББ със 76:80. Тази загуба означава почти сигурно отпадане на българския шампион, което може да бъде факт още днес, когато играят другите два тима в групата от турнира за Купата на ФИБА Европа - Клуж и Динамо (Тбилиси).

"Не съм доволен. Успяхме да се върнем в мача след слабото първо полувреме, но не съумяхме да затворим мача. Имаме една, две възможности в края на мача, а изтърваме сами под коша. Първото полувреме не играхме нищо в защита, второто се хвърлихме, но има играчи с по-големи претенции - играчи, които по 20 минути не могат да вкарат кош, а са национали. Правим безумни грешки, а играчите играят така, все едно са третокласни. Промените са най-лесното нещо за правене. Трябва да видим как ще играем в България, за да преценим дали са нужни промени. Целите в България си остават - купа и титла. За мен тази група бе преодолима, но с такава слаба игра просто няма как да стане", заяви Стойков пред БНТ.