Набил Фекир не съжалява за постъпката си срещу Сент Етиен

Крилото на Лион Набил Фекир заяви, че не съжалява за постъпката си в мача със Сент Етиен, която провокира нахлуване на фенове на терена и прекъсване на срещата за близо 40 минути.

Футболистът вкара за 5:0 в 84-ата минута, след което свали фланелката си и демонстративно я показа пред трибуната с привърженици на домакините. Жестът доби популярност, след като беше направен от звездата на Барселона Лионел Меси на стадиона на Реал Мадрид “Сантяго Бернабеу” и стана популярен в Европа.

“Да, жестът ми може би не се е харесал, но аз просто празнувах гол, а не съм влагал лош смисъл. Може би не трябваше да го правя при този резултат, но това е футбол. Въобще не съжалявам за постъпката си”, коментира Фекир пред “Екип”.