Марсилия се върна на подиума след бой над Каен (видео)

Отборът на Олимпик Марсилия победи с категоричното 5:0 Каен в мач от 12-ия кръг на Лига 1 и по този начин се завърна на подиума във френския шампионат. През първата част домакините стигнаха само до едно попадение, дело на Луис Густаво, но след почивката се развихриха и вкараха още четири. Флориан Товен удвои веднага след началото, а Морган Сансон и Костас Митроглу направиха резултата 4:0. В края на мача пък отново Товен бе точен за крайния резултат.

С успеха си днес Марсилия събра 24 точки и заема трета позиция в класирането. Лидерът Пари Сен Жермен е с осем повече. Каен от своя страна е седми с 18, събрани от шест победи и нито един равен.