Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Сейнт Луис вкара шест на Торонто

В друг мач от тази нощ Сейнт Луис победи с 6:4 Торонто като домакин. "Кленовите листа" откриха резултата в първата третина чрез Андреас Бьоргман, но с три безответни гола във втората част на Владимир Тарасенко, Джоел Едмундсон и Алекс Пиетранджело домакините направиха пълен обрат.

В началото на третия период Магнус Пааярви покачи на 4:1 в полза на Сейнт Луис, но минута по-късно Тайлър Бозак намали на 2:4. Голове на Владимир Соботка и Пиетранджело доведоха резултата до 6:2 полза на "сините", а в последните 10 минути на срещата Торонто стигна до нови два гола чрез Конър Браун и Бозак, но те стигнаха само за оформянето на крайното 4:6. Победата гарантира лидерската позиция на Сейнт Луис в Западната конференция, докато Торонто се намира на шесто място на Изток.