Гърция без Манолас в първия плейоф срещу Хърватия след ново наказание от ФИФА

Световната футболна централа (ФИФА) наказа гръцкия защитник Костас Манолас за още един мач. Футболистът на Рома е обвинен в "умишлено търсене на жълт картон" в квалификаците за Световно първенство в Русия през 2018 година. Манолас получи жълт картон в 90-ата минута при победата с 2:1 над Кипър. След това три дни по-късно той пропусна домакинството на Гибралтар (4:0).

ФИФА обяви допълнителната санкция днес, тъй като Костас е обвинен в опит за измама. Защитникът ще пропусне първия мач от плейофите срещу Хърватия в четвъртък. Манолас ще може да вземе участие в реванша след три дни в Гърция.