Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Витоша би Левски с Гонзо, Йовов и Боримиров - Бойко изпусна дузпа (видео+галерия)

Витоша спечели с 2:0 срещу Левски в мач от държавното първенство за ветерани, който се игра на стадиона в Бистрица. В двубоя участие взеха известни личности и легендарни футболисти.

Капитан на домакините бе премиерът Бойко Борисов а в тима още бяха Гошо Гинчев, Георги Пеев, Николай Божов, Светослав Петров…

За Левски играха Йордан Господинов, Георги Иванов-Гонзо, Захари Сираков, Дончо Донев, Даниел Боримиров, Христо Йовов и още популярни бивши футболисти.

Витоша(Бистрица) - Левски  с участието на  Бойко Борисов@@

Резултата откри бившият футболист на ЦСКА Светослав Петров, а през първото полувреме съдийската бригада отмени гол на Гонзо, който изскочи зад защитата и вкара топката във вратата. Според реферите обаче нападателят си е помогнал с ръка преди да реализира.

Витоша(Бистрица) - Левски  с участието на  Бойко Борисов@@@

През второто полувреме домакините имаха шанс да реализират втори гол, но Георги Пеев уцели гредата. Малко след това Витоша поведе с 2:0. В 69-ата минута и Христо Йовов уцели гредата след хубава атака на Левски. В края на двубоя вратарят на Левски Йордан Господинов предотврати трето попадение в своята врата. В 78-ата минута реферът Николай Йорданов даде дузпа за Витоша. Зад топката застана капитанът Бойко Борисов, но Господинов спаси.

снимки: Иван Йочев, Sportal.bg