Брага загря за Лудогорец с минимална победа

Съперникът на Лудогорец в Лига Европа Брага надви гостуващия Чавес с 1:0 в среща от десетия кръг на португалското първенство. Възпитаниците на Абел Перейра постигнаха седми успех от началото на сезона и се изкачиха на четвъртото място във временното класиране с актив от 21 точки.

Домакините стигнаха до победата с попадение на Бруно Виана в средата на второто полувреме с глава след центриране на Джеферсон от корнер отдясно.

Това беше генерална репетиция за Брага преди гостуването в Разград в четвъртък в Лига Европа.

Съставът на Брага: Матеус, Джеферсон, Раул Силва, Рикардо Есгайо, Марсело Гояно, Бруно Виана, Никола Вукчевич, Рикардо Орта (87-Франсержио), Данило Барбоза, Фабио Мартинс (74-Жоао Карлос), Кока (67-Паулиньо)