Северозападна Трета лига: Севлиево - Академик (Свищов) 1:0

Спас Делев игра цял мач при загуба на Погон в Полша

Спас Делев игра като титуляр за отбора на Погон Шчечин, който загуби с 0:3 срещу Шльонск Вроцлав в мач от 14-ия кръг на полското първенство по футбол и остана на дъното в класирането. Погон е с девет точки, докато Шльонск заема шесто място с 20.

Българският национал остана цял мач на терена, но не успя да вкара първия си гол за сезона. Марчин Робак пък наниза цели два във вратата на гостите в четвъртата и 35-та минута, а Аркадиуш Пиех оформи крайния резултат в 67-ата.

Погон, който е с три поредни загуби и без победа от 19-и август насам, завърши мача с човек по-малко заради втори жълт картон на Лукаш Зволински в добавеното време.