Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:2

Три отбора без загуба на Изток във Висшата лига

Три отбора продължават засега без загуба в предварителна група В от втората ни група по волейбол при мъжете Висшата лига, която обхваща отборите от Югоизточна България.

След втория кръг ситуацията е доста интересна, като ще има оспорвана борба за челото. Два отбора са без без поражение, а третият – Виктория Волей играе днес втория си мач от кръга.

Така първенец е Дунав (Русе) с две чисти победи. Във втория кръг русенци надиграха като гости Попово 09 с 3:0 гейма и имат в актива си 6 точки и са без загубен гейм.

На втора позиция  е тимът на Дея Волей (Бургас), който в този кръг надигра също като гост Строител (Пловдив) с 3:1 гейма. Така тимът от Бургас има 6 точки и един загубен гейм.

Трети са волейболистите от Виктория Волей с една чиста победа, като в днешния ден гостуват на Черноморец (Бяла), а при чист успех, могат да направят разместване в подреждането.