Стамен Белчев обявява целите на ЦСКА-София в турнира за Купата и в първенството

Средняшко реми във Валенсия (видео)

Отборите на Леванте и Хетафе направиха 1:1 в първи мач от деветия кръг на Ла Лига, игран във Валенсия. Файсал Фажир реализира в 58-ата минута, а четири по-късно Хосе Моралес изравни. И двата тима запазват места в средата на класирането.

През първата част играта често се накъсваше от нарушения и градивното беше по-скоро изключение. Гостите от “Колисеум Алфонсо Перес” имаха двете най-добри положения преди почивката, но Хорхе Молина ги пропиля.

В рамките на четири минути през второто полувреме двата тима си размениха по едно попадение. В 58-ата минута Кала удари греда след корнер, а отбитата топка попадна у Файсал Фажир, който вкара с хубав далечен удар от въздуха. Домакините изравниха в 62-ата след хубава комбинация отляво, страхотно центриране на Антонио Луна и завършващ удар на непокрития Хосе Моралес.