Миньор (Раднево) мачка Тунджа, утвърди се на третата позиция на Югоизток

Отборът на Миньор (Раднево) записа победа, след като разгроми аутсайдера Тунджа (Ягода) с 6:2. Гостите изненадващо откриха резултата в 20-ата минута, но момчетата на Иробалиев и Калчев обърнаха резултата за 15 минути с попадения на голмайстора Николаев и Костов. През второто полувреме с голове отново на Николаев и Григор Георгиев резултатът набъбна до 4:1.Тунджа върна едно попадение,но пак Георгиев и Марио Димитров оформиха крайното 6:2. С успеха Миньор се утвърди на третата позиция с актив от 22 точки, на шест зад втория Загорец и седем зад лидера Арда.