Кариана вкара само четири на слабак

Отборът на Кариана запази лидерската си позиция, след като разгроми с 4:0 у дома изнемогващия напоследък Ботев (Луковит) в среща от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите не оказаха никаква съпротива и завършиха мача без удар към противниковата врата.

Интригата пък изчезна напълно малко преди почивката. В 10-ата минута Георги Илиев откри резултата. След още толкова Васил Тачев удвои. Владимир Каптиев първо уцели гредата, но в 37-ата минута успя да направи резултата класически.

След почивката Георги Цеков фиксира крайното 4:0. След това попадение Стенислав Георгиев уцели гредата, а с пропуски се отличиха Тачев, Евгени Игнатов и Румен Рангелов.

Кариана (Ерден) - Ботев (Луковит) 4:0