Юношите на Левски отнесоха две тройки от ЦСКА-София (видео)

След като по-рано през деня набор 2004 на ЦСКА-София победи Левски на "Герена" с 3:0, същото постигнаха и червените от набор 2001/02 в мач от VII кръг на Зоналната група.

ЦСКА-София откри резултата след 17 минути игра, когато Асен Дончев се разписа след изстрел от дъгата на наказателното поле. Три по-късно момчетата на Сашо Борисов удвоиха преднината си след гол на Христо Панчев. В последните минути на първото полувреме играч на сините беше изгонен за нарушение срещу Асен Дончев. През втората част червените оформиха класиката, след като в 59-та минута точен беше Митко Митков.

ЦСКА-София е лидер в първенството с 19 точки след 6 победи и 1 равенство. В следващия кръг тимът гостува на Барокко. Двубоят е насрочен за 22 октомври (неделя) от 11:30 часа.