Суонзи с първа домакинска победа

Суонзи стигна до първата си домакинска победа във Висшата лига от началото на сезона, след като надделя с 2:0 срещу Хъдърсфийлд. Тимът на Пол Клемънт си осигури успеха с две попадения в края на първото и началото на второто полувреме.

Домакините поведоха след грешка в защитата на съперника. Лосл подари топката на Том Каръл, който имаше време и пространство да намери Тами Абрахам, който е взет под наем от Челси. Нападателят откри резултата, а отново той направи 2:0 малко след почивката.

Попаденията паднаха, въпреки че Хъдърсфийлд имаше предимство на терена. Новаците обаче не се възползваха от положенията си и допуснаха елементарни грешки в защита.