Вход / Регистрирай се

Националите излетяха за Люксембург

Националите излетяха за Люксембург

Българският национален отбор по футбол замина за Люксмебург, където във вторник от 21:45 часа ще изиграе последната си среща от световните квалификации. Двата тима са без шансове за участие на Мондиала. "Лъвовете" излетяха тази сутрин от Летище "София".

Селекционерът Петър Хубчев няма да може да разчита на Георги Костадинов и Божидар Чорбаджийски. В тима обаче се завръщат Ивелин Попов и Ивайло Чочев.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички