Жоро Костадинов с 15 минути при победа на Макаби (Хайфа)

Националът Георги Костадинов игра последните 15 минути за Макаби (Хайфа), а отборът му победи с 1:0 Ирони (Ишдод) и се придвижи на 4-о място в израелското първенство с актив от 10 точки. Единствения гол в мача отбеляза Офир Мизрахи в края на първото полувреме. Гостите пък играха с човек по-малко от 36-ата минута, когато червен картон получи Нир Барда.

За Макаби това е трета победа, но тимът има и едно равенство и две загуби. Начело в класирането е Апоел (Хайфа) с 14 точки, следван от Макаби (Тел Авив) и Бейтар (Йерусалим) с по 11.

МАКАБИ (ХАЙФА) - ИРОНИ (АШДОД) 1:0
1:0 О. Мизрахи (45)