Карнобат с класика срещу "розите" в Казанлък

Футболистите на Карнобат надделяха с класическото 3:0 при визитата си на Розова долина в Казанлък, в двубой от 9-ти кръг на Югоизточна Трета лига. Възпитаниците на играещия наставник Георги Калоянов стигнаха до победата с два гола на Петър Колев и един на новото попълнение Мартин Димитров. До почивката карнобатлии имаха аванс от един гол, а през втората част добавиха още два.

От ръководството на Карнобат споделиха, че тази среща е била изиграна правилно тактически, а късметът е бил с отбора в преследването на 3 точки.
С
лед този двубой Карнобат заема 7-мо място с актив от 15 т. Кръгът ще бъде затворен с неделните двубои Тунджа (Ягода) - Верея II (Ст. Загора) и Левски (Карлово) - Свиленград.

В следващата си среща (07.10, събота, 16:00 ч.) карнобатлии ще бъдат домакини на Гигант (Съединение).